• Zawody Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI Okręg Katowice 2012

W sobotę 15.09.2012 roku na zbiorniku Erg gospodarza koła 102 Żory rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI. Swoją obecnością zaszczycił Wiceprezes ZO w Katowicach do spraw gospodarczych Konrad Ciura. Spotkanie ... więcej »

• Zawody SSR VI Rejonu Okręg Katowice 2011

W sobotę 27.08.2011 roku na zbiorniku Licencyjnym Buków gospodarza koła 78 Jas-Mos rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI. Zawody były uhonorowanie najlepszych strażników rejonu VI Okręgu Katowice za ... więcej »

• Zawody SSR Rejonu VI Okręg Katowice czI - 2010

W sobotę 7.08.2010 roku na zbiorniku Erg w Żorach gospodarza koła 102 Żory rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI. W tegorocznych zawodach uczestniczyło 26 strażników przynależnych do kół nr 102 Żory , 124 ... więcej »

• Zawody SSR Rejonu VI Okręg Katowice czII - 2010