Zawody SSR VI Rejonu Okręg Katowice 2011
Oceń:

Zawody SSR VI Rejonu Okręg Katowice 2011
W sobotę 27.08.2011 roku na zbiorniku Licencyjnym Buków gospodarza koła 78 Jas-Mos rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI. Zawody były uhonorowanie najlepszych strażników rejonu VI Okręgu Katowice za osiągnięte wyniki w pracy społecznej. Swoją obecnością zaszczycili komendant SSR Okręgu Katowice Andrzej Jania oraz przedstawiciel Zarządu Okręgu kolega Leszek Boczoń. Zawody otworzył koordynator Etatowej Straży Rybackiej Rejonu VI Krzysztof Zawistowski, witając serdecznie wszystkich strażników i zaproszonych gości. Po mimo, że w tym dniu pogoda dopisała , to nie wszystkim zawodnikom szczęście dopisało. Atrakcji w tym dniu nie zabrakło. Dla tych którzy nie złowi żywej ryby przygotowano dodatkową konkurencję , wykazanie swoich umiejętności wędkowaniu w baseniku.