Zawody Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI Okręg Katowice 2012
Oceń:

Zawody Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI Okręg Katowice 2012
W sobotę 15.09.2012 roku na zbiorniku Erg gospodarza koła 102 Żory rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI. Swoją obecnością zaszczycił Wiceprezes ZO w Katowicach do spraw gospodarczych Konrad Ciura. Spotkanie w takim gronie było też uhonorowanie najlepszych strażników Rejonu VI Okręgu Katowice za osiągnięte wyniki w pracy społecznej. Zawody otworzył gospodarz łowiska Prezes koła Piotr Gołda , witając serdecznie wszystkich strażników i zaproszonych gości. Pogoda dopisała , to i brania były dość dobre, choć nie wszystkim zawodnikom szczęście dopisało. W rywalizacji o pierwsze miejsce czołówka zawodników miała zbliżone wyniki. Przed ogłoszeniem wyników Koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski w towarzystwie Wiceprezesa ZO Kondrada Ciura podziękowali wszystkim strażnikom Rejonu VI za ich społeczny wkład w ochronie wód Okręgu Katowice, wręczając wyróżnionym strażnikom Puchar oraz pamiątkowe imienne medale. Puchar przechodni dla najlepszego strażnika roku 2011 wręczono koledze Piotrowi Wałęsa Koło PZW 110 1-go Maja. Na zakończenie zawodów sędzia sportowy Wiesław Łach przystąpił do odczytania wyników oraz wręczania Pucharów i nagród rzeczowych . Pierwsze miejsce w zawodach z wynikiem 2445 punktów zdobył Góra Jan koło 77 Zofiówka, na drugim miejscu uplasował się Kazimierz Szachniewicz koło 124 Borynia 2365 punktów , trzecie miejsce z wynikiem 2235 punktów zajął Zdzisław Igielski koło 45 Racibórz Miasto.