Rozegrano Zawody SSR Rejonu VI

Aktualności | 2014-09-01 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 30 sierpnia 2014 r. najlepsi strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI rywalizowali w zawodach wędkarskich na łowisku Erg. Organizatorem świetnie przygotowanej imprezy jest koło PZW nr 102 Żory pod czujnym okiem Prezesa koła Piotra Gołdy.

Przy pięknej pogodzie i w miłej atmosferze 39 Strażników

dzielnie łowiło tym razem ryby.

Po trzech godzinach wędkowania zwyciężył  Dariusz Gacek z koła Racibórz Miasto uzyskując 2320 pkt.,

na drugim miejscu z wynikiem 1770 pkt. uplasował się Kazimierz Szachniewiczz koła Borynia ,

trzecie miejsc zajął Leszek Boczoń ZO Katowice z wynikiem 1705 pkt.

Przed ogłoszeniem wyników  Koordynator SSR VI Rejonu Krzysztof Zawistowski wręczył  Dariuszowi Bura z koła 126 Odra puchar przechodni dla najaktywniejszego strażnika 2013 roku oraz puchary  i nagrody  zwycięzcom zawodów wędkarskich.

Dzień wcześniej w piątek odbyło się spotkanie dziesięciu wyróżnionych strażników VI Rejonu.

W spotkaniu uczestniczył komendant Andrzej Jania Społecznej Straży Rybackiej Okręgu PZW w Katowicach. W swoim wystąpieniu Komendant w obecności koordynatora SSR Rejonu VI Krzysztofa Zawistowskiego podziękował wszystkim strażnikom za ich społeczny wkład w ochronie wód Okręgu PZW w Katowicach, Następnie wyróżnionym strażnikom wręczył pamiątkowe imienne statuetki.

zredagował:

Jarosław Pawlak