Rozegrano zawody wędkarskie o Puchar S.S.R. Rejonu VI

Aktualności | 2015-09-01 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 29 sierpnia 2015 r. w miejscowości Żory odbyło się spotkanie strażników Społecznej Straży Rybackiej połączone z rozegraniem  zawodów wędkarskich o  Puchar S.S.R. Rejonu VI. Organizatorem było koło PZW nr 102 Żory.

Spotkanie otworzyli gospodarz łowiska Prezes Koła Piotr Gołda , koordynator SSR Krzysztof Zawistowski, oraz zaproszony gość przedstawiciel ZO do spraw gospodarczych Leszek Boczoń witając serdecznie wszystkich strażników .W swoim wystąpieniu koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski podziękował wszystkim strażnikom za ich społeczny wkład w ochronie wód Okręgu PZW w Katowicach.

W tym dniu do zawodów przystąpiło 32 strażników przynależnych do kół rejonu VI. Po czterech godzinach wędkowania w obecności kol. Krzysztofa Zawistowskiego, kol. Leszek Boczonia sędzia główny zawodów kolega Wiesław Łach, sekretarz kol. Andrzej Jaguś  przystąpił do odczytania wyników oraz wręczania Pucharów i nagród rzeczowych .

Pierwsze miejsce wygrał kol. Jarosław Pawlak z koła 110 1-go Maja uzyskując 3090 pkt.,

Drugie miejscu z niewielką stratą z wynikiem 3030 pkt. zajął kol. Mirosław Konsek z koła 49 Rybnik ,

Trzecie miejsc zdobył kol. Zbigniew Strycharczyk z koła 105 Silesia z wynikiem 2560 pkt.

Wyniki:

Wyniki - Zawody wędkarskie o Puchar S.S.R. Rejonu VI rozegrane 29.08.2015