Zawody Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI Okręgu PZW w Katowicach 2013

Aktualności | 2013-09-10 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

Zawody Społecznej Straży Rybackiej  2013

W sobotę 7.09.2013 roku na zbiorniku Erg w Żorach rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI.

W tegorocznych zawodach uczestniczyło 39 strażników przynależnych do kół nr 45 Racibórz Miasto , 48 Radlin, 49 Rybnik , 62 Wodzisław Śl., 68 Zebrzydowice, 77 Zofiówka, 78 Jas-Mos, 102 Żory , 105 Silesia , 110 1-go Maja, 111 Olza, 124 Borynia , 125 Chwałowice, 126 Odra , Zarząd Okręgu reprezentował kolega Leszek Boczoń.

Zawody otworzyli gospodarz łowiska Prezes koła Piotr Gołda oraz koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski, witając serdecznie wszystkich strażników i zaproszonych gości. Sędzią głównym zawodów był kolega Wiesław Łach.

W sobotnie przedpołudnie pogoda dopisała, lecz brań nie było zbyt wiele i nie wszystkim szczęście dopisało.

Piotr Wałęa

Przed ogłoszeniem wyników w swoim wystąpieniu koordynator SSR Rejonu VI Krzysztof Zawistowski podziękował wszystkim strażnikom Rejonu VI za ich społeczny wkład w ochronie wód Okręgu Katowice, wręczył wyróżnionym strażnikom puchary oraz pamiątkowe imienne statuetki.

Puchar przechodni dla najlepszego strażnika 2012 roku Piotra Wałęsa przynależnego do Koła PZW nr 110 1-go Maja przekazano prezesowi Jarosławowi Pawlak.

W zawodach wędkarskich z dużą przewagą pierwsze miejsce z wynikiem 3830 punktów zdobył kolega Strycharczyk Zbigniew koło 105 Silesia  , na drugim miejscu z wynikiem 1500 punktów uplasował się kolega Boczoń Leszek Zarząd Okręgu, trzecie miejsce z niewielką stratą zajął Ślusarz Tadeusz koło 78 Jas-Mos 1470 punktów.

P R O T O K Ó Ł SSR Rejon VI 2013 [137,74 KB]